BAHŞİŞ GÖNDERMEK İÇİN BRAVE ÖDÜLLERİNİ AÇIN

İçerik oluşturuculara
doğrudan bahşiş gönderin

Tweet'leri ödüllendirin

Twitter kullanıcılarını güzel tweetleri için ödüllendirin.


Brave Browser ile Twitter’ı ziyaret ettiğinizde, her tweete özel bir bahşiş gönder düğmesi göreceksiniz. Doğrudan tweet’in yazarına ödül göndermek için bahşiş düğmesine dokunun. creators.brave.com üzerinden twitter hesabını doğrulayan kullanıcılara bahşişler anında iletilir ve dakikalar içinde Brave Ödülleri hesaplarında görünür.

Youtuber'lara bahşiş gönderin

Videolarını beğendiğiniz YouTuber’lara bahşiş gönderin.


Brave’le YouTube’de içerik oluşturan yayıncılara doğrudan bahşiş gönderebilirsiniz. Brave Ödülleri, YouTube kuralları gereği para kazanamayan küçük ölçekli yayıncılar için hayatidir. Ufak desteklerinizle onları 
yayınlarına devam etme yolunda motive edebilirsiniz. Brave Onaylı Youtuber olmak hakkında daha fazla bilgi edinmek için creators.brave.com adresini ziyaret edin.

Twitch yayıncılarını ödüllendirin

Twitch yayıncılarını canlı yayınlarında destekleyin.


Brave Browser ile Twitch yayıncılarına doğrudan bahşiş gönderebilirsiniz. Twitch yayıncısı mısınız? Bahşiş toplamak için creators.brave.com adresini ziyaret edin.

İnternet bahşişi hakeden harika sitelerle dolu.

Brave Ödüllerini kullanarak web siteleri destekleyebilirsin.


Web siteleri, bloglar, küçük çevrimiçi dergiler, yaratıcı sosyal ağlar, sözlükler, forumlar ve haber siteleri… İnternet, pek bilinmedikleri için gelir elde etmekte zorlanan ancak ürettikleri içerik açısından harika iş çıkartan web siteleriyle dolu. İnternette aranan bilginin çoğunun kaynağı bu harika küçük siteler. Brave Ödülleri panelini açıp “Bahşiş gönder” düğmesine basarak içeriğinden faydalandığınız sitelere bahşiş gönderebilirsiniz.

Brave Bahşiş hakkında ufak bir bilgi

Doğrulanmış bir içerik oluşturucuya bahşiş gönderdiğinizde, bahşişiniz anında o içerik oluşturucunun Brave Ödülleri hesabında muhasebeleşir. Henüz doğrulanmamış bir içerik oluşturucuya bahşiş gönderirseniz, ilgili içerik oluşturucu creators.brave.com adresinden hesabını doğrulatıncaya kadar bahşişiniz tarayıcınızda yerel olarak tutulur. Eğer ilgili yayıncı hesabını 90 gün içerisinde doğrulamazsa, göndermek istediğiniz bahşiş tutarı hesabınıza iade edilir.