Iphone ve Ipad kullanıcıları için Brave Oynatma Listesi kullanımda! Brave’in İOS cihazları için çıkarttığı 1.25 güncellemesi ile birlikte Brave kullanıcıları artık favori sosyal medya platformlarında bulunan video ve ses içeriklerini tek bir oynatma listesi üzerine ekleyerek izleyebilecek.

  • Oynatma Listenize erişmek için menüden Brave Oynatma Listesi seçeneğine dokunun.
  • Oynatma Listesine medya eklemek için, “Brave Oynatma Listesine Ekle” düğmesine dokunmanız yeterli. Bir videoya veya ses dosyasına uzun süre basmak da Brave Oynatma Listesine Ekle seçeneğini getirecek.
  • Seçili öğeye uzun basarak ve yukarı veya aşağı taşıyarak Oynatma Listesindeki öğeleri düzenleyebilirsiniz.

Brave Oynatma Listesine yeni eklenen videolar, listenin en üstünde görünecek. Video ve ses arka planda oynatılabilecek, böylece Brave’den uzaklaştığınızda veya Brave’i arka plana koyduğunuzda videolar oynatılmaya devam edecek. Video ve ses, kilit ekranından ve Kontrol Merkezi’nden kontrol edilebiliyor, dilerseniz video ve sesin tam ekran oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, Brave gizliliğinizi korur ve bu nedenle medya dosyaları isimsiz olarak alınır ve Oynatma Listesi isteğiyle birlikte çerezler gönderilmez. Brave Oynatma Listesi, bu yılın ilerleyen günlerinde masaüstü ve Android kullanıcıları için sunulacak.